Ubytování u nás

Naší snahnou při zařizování i provozování apartmánů je především, aby se u nás hosté cítili opravdu dobře. Proto jsme měli na zřeteli především domáckou ale i prázdninovou atmosféru.

Náš apartmánový dům je schopen ubytovat 18 hostů v celkem třech apartmánech. Přízemní apartmán č. 1 je pro čtyři osoby. Apartmán č. 2 v patře domu ubytuje čtyři osoby s možností podkrovní ložnice pro další dvě osoby a apartmán č. 3 v patře domu je k dispozici 8 osobám.

Každý apartmán je plně vybaven koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, zdrcadlem a umyvadlem. Je zde TV-SAT. Všechny apartmány obsahují vybavenou kuchyňskou linku, lednici, mikrovlnou troubu, varnou konvici.

Součástí apartmánů je i rezervace lehátek a slunečníku u venkovního bazénu. (viz. podrobněji u jednotlivých apartmánů). Apartmány mají již ložní povlečení (v ceně) na všechny lůžka, 1 x utěrka, 1 x houbička, mycí přípravek na nádobí, 2 x igelitový pytel do odpadkového koše, 2 x toaletní papír. Součástí apartmánů nejsou ručníky ani jiné hygienické potřeby.

Všem našim hostům je k dispozici prostorná oplocená zahrada s nádherným výhledem do krajiny, krytá pergola s krbem, samostatné ohniště, romantické posezení pod vinnými listy, venkovní
dětské hřiště ze skluzavkou, houpačkami, pískovištěm, posezením a vyhřívaný bazén se slanou vodou (6,5 x 3,2 m).

Časy příjezdů a dojezdů

Váš apartmán bude připraven vždy od 15:00 hod. v den začátku vašeho ubytování.

Váš apartmán bude námi převzat vždy v 10:00 hod. v poslední den vašeho ubytování.

Tyto časy platí i pro převzetí a odevzdání celého objektu.

b l í z k o s t   o r l i c k é   p ř e h r a d y
Apartmán č.1   ( 4 osoby)
Apartmán č. 2  (4 - 6 osob)
Apartmán č. 3  (6 - 8 osob)
úvod
ubytování u nás
fotogalerie, video
ceník, obsazenost
rezervace
tip na výlet
kontakty a mapy